Bezpochyby se Monika Koblížková (34) stala hvězdou letošního 51. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Zastínila i Jágrovu striptérku Veroniku Kopřivovou (25), která se těšila, že tou největší kráskou bude zrovna ona.

Jenže vyzrálejší Monika už v tom umí chodit a vážně jí to na většině akcí seklo, že sám Leoš na ní mohl oči nechat. Jenže i mistr tesař se někdy utne a jeden večer to bylo hodně špatné. V červených šatech, které byly zaručeně dražší než celý náš šatník dohromady, ale to nic nemění na tom, že v tom vypadala jako v pytli. A někdo by možná dokonce řekl, že je to i kousek z levného sekáče, který tam leží ale hodně dlouho.

Bohužel to doplnila i hodně neslušivým účesem á la helma, a tím se celý podivný outfit ještě umocnil. Z královny se najednou stala terčem kritiky módní policie a i fanoušci se divili, co to má Marešova holka na sobě.

Naštěstí to byl ojedinělý úkaz a většinou „Kobliha“ pořádně zazářila a hvězdnou slávu všem přítomným dámám sebrala. Sami se můžete přesvědčit v naší fotogalerii, jak to módní redaktorce ve Varech na červeném koberci slušelo.