Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Neskutečná proměna Jitky Čvančarové: Druhá brada je pryč a snad se už nikdy nevrátí!

Jitka Čvančarová se změnila k nepoznání.
+ Dalších 77 fotografií
Jitka Čvančarová (39) má za sebou období bez ohrožování veřejného zdraví. Už dlouho se neobjevila v příšerném modelu, jenž by odhalil její tělesné nedostatky, jak bývalo zvykem. A teď už nespíš víme proč. Herečka na sobě maká a přišla o druhou bradu, která ještě nedávno kazila pohled na její obličej.

Jitka Čvančarová se dala na hubnutí a na téhle cestě postupuje překvapivě velmi rychle kupředu. Nedávno ještě měla druhou bradu, která se nyní odporoučela někam hodně daleko.

Že na sobě herečka maká, jde vidět na fotce, se kterou se pochlubila na Instagramu. Z obličeje jí zmizel veškerý tuk a v kostýmu Kleopatry, kterou hraje v divadelní hře, vypadala neskutečně svůdně.

Jitce už úřad královny hereček krev a mlíko nikdo neodpáře. Je to ale velká zodpovědnost a je dobře, že to Čvančarová nebere na lehkou váhu. Krev a mlíko totiž neznamená tuková koule, která ohrožuje okolí prasknutím. Snad se druhá brada už nikdy nevrátí a herečce se bude ve shazování kil nadále dařit.

Zajímá nás i názor vás, čtenářů eXtra.cz. Měla by Jitka na své postavě makat, anebo se dál projídat k větším číslům oblečení? Vyjádřete se v komentářích!

Mohlo by vás zajímat

Další články