Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Neskutečná proměna Dary Rolins za 10 let: Z nevýrazného nosáče sexbombou

Dara Rolins ušla pořádný kus cesty.
+ Dalších 69 fotografií
Zatímco některé kolegyně slovenské zpěvačky Dary Rolins (45) trápí přibývající věk, u Dary to vypadá, že čím víc jí je, tím vypadá lépe. Sexy blondýnka zkrátka zraje jako víno a je to vidět. Ale ne vždy tomu tak bylo....

V současné době se o Daře Rolins (45) hovoří jako o nejvíce sexy zpěvačce na české a slovenské scéně. A není se čemu divit. Dara se za posledních deset let opravdu hodně vypracovala a udělala velký kus práce.

Ještě před několika lety neměla ani zdaleka tak perfektní postavu ani obličej sexbomby. Všichni tak nějak věděli, že nějaká Dara tady je, zpívá a je velkou kamarádkou modelky Simony Krainové (45). Někteří si ji dobírali kvůli jejímu velkému nosu a vzhledu.

Dara šla hodně do sebe a začala na sobě makat. Nikdy netajila plastické operace, které si nechala udělat. Přiznala, že si nechala upravit nos a také prsa. Další zákroky odmítá s tím, že je to nesmysl.

Kromě plastik si zpěvačka pěkně mákla na svém tělíčku. Momentálně by jí kdejaká dvacítka mohla závidět postavu, protože na to, že jí bude pětačtyřicet, vypadá skvostně. Není pochyb o tom, že Dara na sobě neskutečně dře a nese to výsledky.

Snad nikdo nemůže pochybovat o tom, že by tohle tělíčko zůstalo po rozchodu s Rytmusem (41) na ocet.

Mohlo by vás zajímat

Další články