Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

NESKUTEČNÁ PROMĚNA: Boubelka vážila 140 kilogramů! Nyní zhubla 60 a je z ní úplně jiný člověk!

To je ale proměna!
+ Další fotografie
Laura Rood (32) měla problémy s váhou už od dětství. Mnohokrát se snažila zhubnout, ale všechny její pokusy byly marné. Došlo to tak daleko, že její váha vyšplhala až na 142 kilogramů. Nyní zhubla 60 kilogramů a je k nepoznání!

Laura Rood měla problémy s váhou a byla z toho nešťastná. Aby zhubla, vyzkoušela různé diety, které ale vždy ztroskotaly. Její váha vyšplhala až na 142 kilogramů a žena byla zoufalá! Řekla si, že musí zasáhnout radikálněji a začít s tím pořádně něco dělat!

V roce 2015 si proto nechala zmenšit žaludek a odstartovala tak svoji neskutečnou proměnu. Lauře se konečně povedlo změnit svůj jídelníček a dny začala trávit ve fitku. Zhubla téměř 60 kilogramů a nyní byste ji nepoznali. Ještě ale není tak spokojená, jak chtěla.

Velký úbytek váhy na ní totiž zanechal spousty povislé kůže, která nevypadá vůbec dobře. Měla ale štěstí! Operaci jí zaplatila její maminka, která jí kdysi slíbila, že pokud zhubne, operaci zafinancuje. Laura je tak dnes absolutně k nepoznání od svého mladšího já a vypadá úžasně. Podívejte se do galerie na její neskutečnou proměnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články