Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

NESKUTEČNÁ BOLEST: Dvouletá holčička trpí kvůli 10kilovému obřímu nádoru!

Chudák holčička!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Fotka dvouleté Sohany vhání slzy do tváří. Holčička pochází z Indie a neskutečně trpí kvůli obřímu nádoru. Její fotky se dostaly na internet, díky čemuž se holčička dočkala lékařské pomoci. Sohana musí nejdříve projít chemoterapií a poté jí bude nádor z břicha odstraněn.

Jsou jí teprve dva roky a už se musí potácet s obrovskými bolestmi, které jí ztěžují život. Řeč je o dvouleté Sohaně, která nepředstavitelně trpí kvůli obřímu nádoru v jejím těle. Rodina pochází z Indie a je velmi chudá.

Proto si až doposud nemohli rodiče malé Sohany dovolit nákladnou léčbu, kterou by jejich dcera nutně potřebovala.

Díky internetu je v současné době všechno jinak. Fotky malé holčičky se začaly šířit mezi lidmi a její příběh vzbudil velkou vlnu solidarity. Vybralo se dostatek peněz, které pokryjí komplikovanou a nákladnou léčbu, na kterou by rodina jen stěží našetřila.

Dívence se tedy dostane lékařské pomoci a její vyhlídky do budoucna vypadají zase o něco lépe. Nejprve bude muset podstoupit chemoterapii a poté jí bude nádor z břicha odstraněn.

Související články

Další články