Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

NESKUTEČNÁ AROGANCE ruských hokejistů! Neuvěříte, jak PONÍŽILI české děti!

Zdroj: Profimedia.cz/Anton Novoderezhkin/TASS
+ Další 4 fotografie
OSTUDA
Jako by věděli, že coby příslušníci ruského národa nejsou v bývalém Československu zrovna moc oblíbeni, rozhodli se mstít na nevinných dětech! Řeč je o některých hokejistech ruského nároďáku, kteří prý pořádně ponížili dvě české děti.

Informaci jsme se dozvěděli od rozčílené Miluše Bittnerové (41), kterou jistě není třeba nikomu představovat.

„Když jsme hráli na mistrovství světa v hokej s Rusy, byla jsem se podívat v Bratislavě na zápas. Spala jsem v hotelu, kde byla ubytovaná i ruská reprezentace. V lobby jsem zažila, když dva malí, jedenáctiletí čeští kluci šli požádat Malkina, Ovečkina a další hvězdy z NHL o podpis. Ti prcci z nich byli nadšení, jsou to pro ně hrdinové. Jediní dva přišli a požádali o autogram, ale oni je naprosto ignorovali. Bylo mi z toho špatně,“ kroutí hlavou herečka.

„Nevěřícně jsem na to zírala. Připadalo mi to jako vrchol arogance. Po chvíli jsem se do lobby vracela z venku. To už u ruských hokejistů byly malé ruské dětičky v národních dresech. Těm se samozřejmě ochotně podepsali. Nemám vážně slov,“ kroutí hlavou Miluše Bittnerová.

Ta tak potvrzuje to, co si o Rusech obecně myslí spousta Čechů. A neomlouvá je ani zklamání z vyřazení Finy před finále, když podpisy malým krajanům byli schopni dát.

Doufejme, že za pět let, kdy bude mistrovství světa v Praze, přijede sborná složená z poněkud normálnějších a méně nafrněných jedinců…

Související články

Další články