Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Neshody ve výchově dětí Benešové a Matonohy: Ze syna je motorkář, herečka trne hrůzou

+ Dalších 9 fotografií

Lucie Benešová a Tomáš Matonoha mají ve výchově dětí značné neshody. Sympatický herec se nikdy netajil svou zálibou v ježdění na motorce, k čemuž vede i svého syna Štěpána, jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz. Zatímco Matonoha je rád, že má doma motorkáře, krásná Benešová mezitím trne doma hrůzou. 

Lucie Benešová a Tomáš Matonoha musí mít doma veselo. Jejich syn Štěpán nezapře geny po tatínkovi a pohltila ho záliba v motorkách. Není divu, Matonoha ho k řízení vedl už odmala, jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz. Z toho nemá radost Lucie Benešová, která o motorkách nechce ani slyšet a doma umírá strachy.


Tomáš je rád, že z jeho syna Štěpána se stal motorkář. "Syn je motorkář. Já zastávám názor, který mi poradil můj kamarád. Naučil jsem ho jezdit co nejdříve. Je dobré si to vyzkoušet co nejdříve, do něčeho drcnout, to toho mladého člověka alespoň varuje. Naopak jsem rád, že jezdí. Mám názor, aby jezdil co nejvíce a nabral zkušenosti," přiznává.

Lucie doma trne hrůzou

Kdo ovšem trpí, je Lucie Benešová, která pokaždé, když syn vyrazí na motorku, trne doma hrůzou. "Ano, je to tak. Trne hrůzou. Ta absolutně je na opačném pólu a má obrovský strach. V tomhle je opravdu mezi námi ten rozdíl fatální. Jednou jsem ji vzal na vyjížďku do Alp, ale to měla jenom nějakou světlou chvilku," směje se.


Sám Tomáš se však v rychlé jízdě příliš nevyžívá. "Já spíše patřím mezi ty motorkáře, že pro mě je to dopravní prostředek než nějaká adrenalinová záležitost. Já jezdím fakt strašně opatrně. Myslím si, že není moc pomalejších řidičů než já. Jsem pohodový motorkář, jezdím na pohodu a nevidím v tom něco jako hazard," vysvětluje.

Kromě syna Štěpána pár vychovává dcery Laru a Sáru a herečka má ještě syna Luciána z předchozího vztahu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy