Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Neshody tanečníků ve StarDance: Musel jsem si k Třeštíkové najít cestu, vzkázal Vořechovský

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
STARDANCE
Desátý ročník divácky oblíbené taneční show StarDance se blíží a taneční páry na sobě makají, jak můžou. Na televizních obrazovkách to vypadá, že všechny páry spolu perfektně vycházejí a nikdo s nikým nemá problém. To ale tak úplně není pravda. Taneční pár Radka Třeštíková (38) a Tomáš Vořechovský měli těžší začátky. Co se mezi nimi stalo?

Odhalování jmen tanečních párů v show StarDance pravidelně v lidech na sociálních sítích probouzí vášnivé reakce. Když byla zveřejněna jména Radky Třeštíkové a tanečníka Tomáše Vořechovského, tak se lidé v komentářích hádali, zda tam má spisovatelka vůbec co dělat.

Radku Třeštíkovou mají lidé buď v oblibě coby spisovatelku, nebo jí naopak nemohou přijít na jméno. Její tanečník portálu Expres.cz přiznal, že si musel k Třeštíkové najít postupem času cestu.

„Je to důležité, protože již spolu dokážeme komunikovat. Chvíli mi trvalo, než jsem k ní nalezl tu cestu, ale už se mi to podařilo a je to fajn,“ vzkázal na adresu spisovatelky Vořechovský s tím, že zpočátku mezi nimi vázla komunikace.

Na Instagramu taneční páry pravidelně fanoušky informují o tom, jak jim jdou tréninky. Třeštíková lidem nedávno ukázala, jak moc jsou její nohy z tréninků zničené. Aspoň divák na vlastní oči uvidí, kolik námahy a píle nacvičování zabere.

Související články

Další články