Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neshody před pohřbem Věry Bílé (†64): Proč sourozenci zpěvačce nesplnili poslední přání?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
parte
Na poslední chvíli se před pohřbem Věry Bílé (†64) začala hádat celá rodina. Konkrétně sourozenci fenomenální romské zpěvačky nesouhlasili s tím, jakým způsobem je snacha zesnulé nechala zapsat na parte. Nechali zhotovit druhé, tím ale údajně jdou proti jednomu z posledních přání jejich příbuzné.

První parte nechala vytisknout Simona, manželka zpěvaččina adoptivního syna Františka (†33), která dala Věře Bílé vnoučátka Melisu (12) a Dominika (11). „Sestřina snacha, které jsme včetně Věry všichni říkali Nevěsta, nechala udělat parte, které se naší celé rodině ani trochu nelíbí,“ svěřil deníku Aha! Věřin bratr Ladislav Giňa (55). Ten byl spolu s dalšími sourozenci nešťastný z toho, že na parte byli napsáni jako „bratrové a sestry“, s čímž nesouhlasí.

Ladislava Giňu naštval především fakt, že na parte jsou napsány sestry i přesto, že Věra vždy měla jen jednu sestru, zbytek sourozenců tvořili bratři. Na parte navíc zcela chyběl zbytek rodiny, například synovci, neteře a další. „Copak oni do rodiny nepatří?“ zlobil se Giňa.

Dle informací deníku Aha! ale Simona plnila pouze poslední přání Věry Bílé, když na parte nechala jmenovitě napsat jen její vnoučata. Věra totiž měla být ze svých sourozenců nešťastná, velmi ji mrzelo, že ji nechali na ubytovně i v době její nemoci, aniž by se o ni jakkoliv zajímali. Prý jí měli zajistit alespoň to, aby si měla čím topit. Svá vnoučata naopak neuvěřitelně milovala.

Poslední rozloučení s fenomenální zpěvačkou a legendou romské hudby proběhne v sobotu v rokycanském kostele.

Související články

Další články