Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Nesexujte v přírodě! Ženu zabil během milování v buši lev!

Lví tlama
Zdroj: Profimedia.cz

Možná záviděl, že taky nemůže sehnat vhodnou samici na radostné kratochvíle? Každopádně, pokud se chystáte do Afriky na safari, redakce eXtra.cz vám doporučuje, abyste si svoje vášně nechali až na hotelový pokoj, radovánky v přírodě se vám nemusí vyplatit.

Stejně jako zimbabwské ženě, která si to s partnerem rozdávala na spálené trávě, když tu se najednou zjevil král zvířat a nebohou Sharai Maweru zamordoval. Jejímu nahému milenci se povedlo utéct do bezpečí a zalarmovat místní policii, když ta ale na oblíbené místo milenců dorazila, našla jen ostatky těla.

Morálkou posedlý lev, který nejspíš nezvládl pohled na člověčí kopulaci, smrtelně poranil ženu na krku a na břiše, na zbytku těla měla krvavé rány a podlitiny. Sežrat ji ale nechtěl, protože na těle nebyly stopy kousanců, jeho cílem bylo pouze ženu zřídit k smrti.

Strážci buše okamžitě zahájili na upjatého lva hon, protože předpokládají, že tento samec stojí také za nedávnou smrtí jednoho z místních mužů, který se v noci vracel z nedalekého klubu domů kolem břehů řeky Zambezi.

Redakce eXtra.cz samozřejmě v tomto honu na šelmu fandí lvovi, protože každý slušný člověk přece ví, že spát se má chodit včas. A dělat to někde na veřejnosti je pořádně pohoršující. A vůbec my máme strážce morálky rádi!

Související články

Další články