Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Nešel vám Facebook a Messenger? Víme, co se dělo!

výpadek
Už od úterního poledne se sociální síť Facebook potýkala s celosvětovými výpadky. Nefungovaly ani přidružené aplikace Messenger a Instagram.

Uživatelé těchto sociálních sítí hlásili různé potíže. Některým nešel Facebook vůbec, jiní měli problém s přihlášením a zobrazováním fotografií a Messenger neodesílal zprávy.

Potíže s aplikací Messenger někteří uživatelé pozorovali už v pondělí odpoledne, kdy se k aplikaci nebylo možné vůbec připojit. V úterý pak nebylo možné odesílat zprávy, pokusy o jejich odeslání doprovázela chybová hlášení, že operace nemohla být dokončena.

Aplikace Instagram, stejně jako Facebook a Messenger, hlásila problémy s přihlášením a navíc se jejím uživatelům nenačítaly nové příspěvky.

Společnost Facebook v čele s Markem Zuckerbergem se k výpadkům zatím nevyjádřila.

Ačkoliv se problém podařilo během půl hodiny vyřešit, uživatelé čekají na vysvětlení a vyjádření. Tvrdí totiž, že Facebook má v poslední době všemožné výpadky pravidelně. Nicméně je možné, že stejně jako u předchozích výpadků, se společnost nevyjádří. Uživatelé chtějí především vědět, zda se nemohlo jednat o útok hackerů.

Mohlo by vás zajímat

Další články