Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nervové vypětí v Ulici: Lumír si postupně hledá cestičku k Ingrid a Blanka nedokáže odolat flašce

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice začíná být pořádné dusno. Mladičká učitelka Magda se začíná pomalu, ale jistě zamilovávat do svého kolegy Prokopa, ale neustále má z něčeho strach, což začíná Prokopovi pěkně lézt krkem. Lumír Nykl se pomalu otřepává ze smrti Světlany a nejde si nevšimnout, že se čím dál tím více sbližuje s Ingrid. Má to snad nějaký větší význam? Amálka a Pešek prožívají menší krizi ve vztahu, ale to se záhy změní. Horší to bude u Blanky, která definitivně propadla alkoholu a potřebuje odbornou pomoc. Jak tohle všechno dopadne?

Magda

Magdu s Prokopem sblíží společný výlet, ale dál se jejich vztah nevyvíjí tak, jak by si Prokop představoval. Magda se totiž bojí, že je pohledný Prokop do větru a že jí ublíží. Jenže Prokopa její chování "krok vpřed, dva vzad" už přestává bavit.

Naštěstí je nablízku Tomáš, který Magdu přiměje, aby si života víc užívala. To si pro ni beztak Zdenka přála nejvíc. Magda nakonec poslechne, upustí páru a dá šanci novým zážitkům. Magdin nový život se bude líbit i jejímu kamarádovi a kolegovi Otíkovi, který se nyní plně věnuje rodině. Nadšená ale nebude ředitelka Landová. Jak se situace ve škole vyvrbí a budou Magda s Prokopem nakonec spolu?

Nyklovi

Lumír si pomalu zvyká, že je tady pro Lexíka už jen on sám. Navenek se tváří, že vše zvládá, skrývaný smutek se ale podepíše na jeho zdraví. S péčí o synka mu kromě rodiny pomáhá také Ingrid, s kterou si Lumír skvěle rozumí.

Nyklová by je ráda viděla jako pár, ale o Lumíra začnou jevit zájem jiné ženy, třeba Mastného exmanželka Milena Pumrová. Kdy bude Lumír připraven na nový vztah? Také Mário, který už je součástí rodiny, bude muset zvládnout roli otce.

Přijmout zodpovědnost pro něj ovšem zdaleka nebude to nejtěžší, s čím se bude vyrovnávat. Rodina Nyklových se nakonec opět semkne a pomohou mu. Odměnou všem bude to, že se Vendule a Pavlovi splní jedno velké přání.

Peškovi

Amálie se uzdravila, ale začaly na ni doléhat tísnivé pocity. Čím dál víc času tráví doma, což harmonickému soužití s Peškem rozhodně neprospívá. Zvlášť když se v jejich bytě začínají

častěji objevovat Kaštan a Marie, což přináší i spoustu humorných situací. Marii se navíc komplikují její svatební plány s Jolanou.

Čerstvý vítr do života Amálie vnese péče o chalupu, kterou zdědila po bývalém manželovi. Na nevěrného Seidla přitom Amálie pořád myslí, zatímco Pešek si vysnil, že zděděnou chalupu prodají a budou se věnovat zvelebování společné chaty u Berounky. Co mezi nimi tento stín Amáliiny minulosti způsobí?

Blanka

Situace s Blančiným pitím se vyhrotí natolik, že jí nezbude nic jiného než pod nátlakem Evžena a Adama kývnout na detox. Luděk s tím nesouhlasí a překvapivě ani Marie, oba se totiž bojí, že to Blanku zničí lidsky i profesně. Celá situace velmi doléhá na Adama, který má před talentovými zkouškami na uměleckou školu, a navíc cítí, že se mu odcizuje jeho přítelkyně Petra.

Do celé situace se překvapivě vloží Kristýna, která nenechá mámu ani bráchu padnout a na čas se vrátí domů. Jak to bude s jejím vztahem s Denisem, na kterého se zaměřila policie kvůli tomu,

že prodává drogy? A jak zvládne návrat z detoxu do běžného života Blanka, která musí navíc čelit obvinění ze zanedbání péče od jednoho z pacientů?

Související články

Další články