Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nerozluční Lubomír Kostelka a Vladimír Menšík: Podívejte se, v jakých filmech se spolu objevili!

+ Dalších 11 fotografií
nerozluční přátelé
Zesnulý herec Lubomír Kostelka, známý především jako děda Lubin z Kouzelné školky, byl dlouholetým kamarádem Vladimíra Menšíka. Byl to právě Menšík, kdo Kostelku přesvědčil k odstěhování do Prahy a k herecké kariéře. Společně se objevili ve spoustě filmů, zatímco Menšík se obvykle ujal větších rolí, Kostelka dostával menší, ale přesto výrazné role.

Lubomír Kostelka zemřel ve středu 28.11. v 91 letech poté, co ho postihla srdeční příhoda. Mnozí tvrdí, že odešel za svým kamarádem Menšíkem. Přátelé na život a na smrt spolu trávili spoustu času jak na natáčení, tak mimo něj.

Sám Lubomír Kostelka vypověděl, že flámy s Menšíkem byly často opravdu divoké. Nejvíc zábavy si spolu ale užili na natáčení. Menšík dostal Kostelku do spousty filmů, bylo tedy nepsaným pravidlem, že kde je Vladimír Menšík, tam je i Lubomír Kostelka. Seznam jejich společných snímků čítá desítky. Pojďte se podívat do naší galerie na 7 nejzásadnějších filmů jejich společné kariéry.

Mohlo by vás zajímat

Další články