Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Něrgešová se odlíčila v přímém přenosu a ukázala tvář bez nánosu šminek. Co vy na to?

Zdroj: youtube.com

Není třeba vám asi vysvětlovat, jaké to je, když VIP zprávy na Primě moderuje Ivana Gottová (38), a jaké to je, když je moderuje Laďka Něrgešová (38). Tahle lehce přidrzlá holka nás baví a teď ještě víc.

Něrgešová po odvysílání reportáže o nenalíčených českých celebritách vzala odličovací ubrousek a nános, který jí tam před vysíláním v maskérně pracně vytvořili, během pár vteřin sundala dolů. "Takže, aby to bylo fér, takhle to vypadá v reálu nenalíčeném, rozcuchaném. Rozhodla jsem se zvednout sebevědomí ženám, které mají pocit, že oproti krásným a nalíčeným hvězdám najdou ráno před zrcadlem to, co najdou. A já se tímto dobrovolně připojuji, protože s tím, jak vypadám nenalíčená, rozcuchaná, jsem absolutně smířená," okomentovala svoje chování moderátorka, čímž má u nás bod navíc.

Když před lety Něrgešovou do VIPek angažovali, byl to asi jejich nejlepší tah. Moderátorka, kterou si oblíbili i diváci pořadu Farmář hledá ženu, sice na některé diváky ze začátku (a zřejmě i dodneška) působí afektovaně, ale nadhled, decentní drzost do komerční televize patří. A hlavně, pořád lepší než se dívat na někoho, při jehož sledování máte pocit, že za chvíli umřete

Související články

Další články