Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

NEŘESTI podle znamení: Býk si kouše nehty, Štír spořádá kila čokolády

Na čem si ujíždíte?
Zdroj: pixabay
+ Další 3 fotografie
Podle znamení zvěrokruhu se toho dá zjistit opravdu hodně! I to, jaké mají jednotlivá znamení zlozvyky. Často tyto věci vyplují na povrch, když se necítí úplně nejlépe. Nezdravé zlozvyky mohou zničit i život a některá znamení si ani neuvědomují, jak si se svým zdravím občas zahrávají! Jak jste na tom právě vy? Hvězdy vám to napovědí.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berani jsou temperamentní, takže jim neunikne žádná zábava, kde je hodně alkoholu. A to je u nich velký problém. Měli by si dát pozor na množství pití, které konzumují.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Nejhorší zlozvyk Býků se týká jejich rukou. Když jsou totiž ve stresu a nebo se necítí dobře, často si okusují nehty a kůžičku kolem nehtů. Býci, toto je opravdu nechutné! Přestaňte s tím ihned!

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blíženci si neumí představit jeden den bez mobilu, co jeden den! Pravděpodobně by nevydrželi ani hodinu bez tohoto zařízení. Milí Blíženci, věřte, že si pěkně vyčistíte hlavy, když na chvíli přestanete zírat na displej.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Raci by si měli dát pozor na svoji citlivou povahu. Často jste vrbou a necháte ostatní, aby vám vzali energii. Zaměřte se na sebe a bude vám lépe!

LEV (23. 7. až 22. 8.) Vy jste páni všech zvířat, ale pozor na to, nemusíte mít vždy pravdu. Vaše ego vás velmi často převálcuje, takže se necháváte snadno rozčílit. Zkuste navštívit relaxační centrum.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Nic není dokonalé. To si však Panny nemyslí! Každý den musí být perfektní, tak jak si vysní. Vaše upjatost přeskládávat věci, rovnat a uklízet vás jednoho dne dožene.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Váhy mají problém rozhoupat se a dotáhnout věci do konce. Pokud je tedy přepadne splín a nebo je něco začne bolet, vezmou si prášek. Raději jděte k lékaři a řešte problém jako lidé.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štíři si ujíždějí na sladkém. Jsou schopni za den sníst tolik tabulek čokolády, že tolik cukru lidé nesnědí ani na Vánoce. Trochu se kroťte, ať za pět let nemáte o sto kilo více.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Nejhorší zlozvyk každého Střelce je to, že si po sobě prostě neuklízí špinavé prádlo. Ponožku nechá u postele, propocené triko hozené přes židli. V žádném případě mu to nevadí. Pokud však nebydlí sám, měl by si uvědomit, že ostatním to vadit může.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Nejhorší neřest, kterou si dopřávají několikrát denně, je kouření. Už jako mladiství si zamilovali vůni tabáku a nemohou se od něj odtrhnout. Zkuste alespoň snížit počty cigaret, které denně vykouříte.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnáři, když se prostě nechce, nehnou s ním ani tažní koně. Občas jsou tak líní a dokáží celý den promrhat, až to bolí. Vodnáři, žijete jen jednou, tak zvedněte zadek a jděte něco dělat.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou nedochvilné. Čas pro ně nic neznamená a kdykoliv se dohodnou na konkrétním čase, nikdy to nestihnou. Zkuste si nařídit hodinky o několik minut dopředu, třeba vám to pomůže…

Mohlo by vás zajímat

Další články