A jak dosáhnout, aby vám baterka vydržela výrazně déle? Pokud máte platformu Android, můžete si prodloužit životnost vaší baterky v telefonu. A je to opravdu úplně jednoduché. V telefonu máte mnoho aplikací, které by tam ani být neměly. A ty vám berou baterku. Jedna z nich ale „žere“ baterku extrémně. Která to je?

Asi teď mnoho lidí zapláče, ale to, co vám „žere“ baterku ze všech aplikací nejvíce, je samozřejmě Facebook. Když si uživatelé tuto aplikaci odstranili z telefonu, vydržela jim baterie až o dvacet procent déle! A to už je opravdu hodně. Facebook totiž v telefonu pořád jede na pozadí, i když na něm zrovna nejste.

Nedokážete si představit, že byste byli bez Facebooku v telefonu? Ti, kteří teď už propukli v pláč, nezoufejte. Můžete si v telefonu nechat aspoň Facebook Messenger. S tím to totiž tak hrozné není. Takže zprávy přijímat můžete dál. A na Facebook se prostě podíváte přes internetový prohlížeč. Ušetříte tak opravdu hodně baterky a telefon vám nechcípne zrovna ve chvíli, kdy ho nutně potřebujete. Pokud nevěříte, tak vyzkoušejte. A uvidíte!