Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neradi usínáte v objetí? Nenávidíte kompromisy? Ničí vás nepořádek v kuchyni? Možná byste měli začít žít sami!

Pokud máte chuť zapálit svůj byt pokaždé, když v něm řádí váš
nepořádný spolubydlící, odstěhujte se dřív, než uděláte nějakou
hloupost!

Znáte to. Přijdete domů z práce, těšíte se, že si uvaříte něco dobrého a pustíte si svůj oblíbený seriál. Namísto toho ale ještě v předsíni kopnete do nevyneseného odpadkového koše, v kuchyni vás přivítá hora neumytého nádobí, které samozřejmě ušpinil někdo jiný, a váš sen o poklidně stráveném podvečeru se tak rázem rozplyne jak pára nad hrncem. Musíte totiž přivést domácnost do takového stavu, aby se v ní vůbec dalo existovat. A to jen proto, že někdo, kdo ji s vámi sdílí, je naprostý ignorant!

Existuje celá řada důvodů, proč žít ve „staromládeneckém“ stylu. Pokud se vás týká jeden z následujících příznaků, měli byste svůj život „v garsonce“ začít vážně zvažovat. Ulevíte tím totiž nejen sobě, ale i svému okolí. Přečtěte si, jestli se v některém z bodů náhodou nenajdete!

1. Rána jsou pro vás nejděsivější část dne

Jedním z důvodů, proč byste měli žít sami, by mohl být například fakt, že nejste ranní ptáčata. Pokud se člověkem stanete až po vypití své čtvrté kávy, nemá cenu nahánět lidem kolem sebe hrůzu a atakovat svého partnera nebo spolubydlícího smrtícím výrazem v očích hned po ránu. Vyhněte se problémům s kompatibilitou a prožívejte svá ranní muka raději v ústraní.

2. Váš prostor je to nejcennější, co máte

Milujete ten pocit, kdy zavřete dveře před celým světem ve chvíli, kdy se doma svalíte na pohovku? Pak tento svůj rituál raději nesdílejte. Lidé, kteří si zakládají na svém vlastním teritoriu, dokáží být až agresivní ve chvíli, kdy jim jej někdo naruší. A není nic rušivějšího než ostatní lidé, kteří zbytečně zabírají prostor svým špinavým prádlem nebo použitým nádobím. Samotáře dokáže rozpálit do běla i sebemenší důkaz přítomnosti kohokoliv jiného v jejich okolí.

3. Schraňujete majetek

Je vaše sbírka knih, bot nebo vintage hrnků tak rozsáhlá, že hrozí, že oknem přeteče až do ulice? Potřeboval by váš šatník své vlastní směrovací číslo? Uznejte sami, že pokud máte tolik oblečení, že byste si mohli otevřít z fleku obchod, není u vás doma místo pro jinou osobu.

4. Hosté vás přivádějí k šílenství

Je pro vás pojídání jednohubek a klábosení s přáteli ve vašem obývacím pokoji noční můrou? Vězte, že to opravdu potvrzuje, že sólo život je zdaleka tou nejlepší volbou pro vás. Možná byste si měli začít šetřit a nechat si kolem domu vykopat vodní příkop a vypustit do něj několik aligátorů. Jednou to ty návštěvy přestane bavit.

5. Nenávidíte kompromisy

Sdílení vašeho domova s někým jiným, ať už je to partner nebo spolubydlící, zahrnuje celou řadu kompromisů. Musíte často sladit drobné detaily, ale mnohdy i větší problémy, abyste se doma oba cítili šťastní. Pokud ve vás ale jakýkoliv kompromis vyvolává alergickou reakci, nezkoušejte s někým žít.

6. Máte raději zvířata než lidi

Pokud jste milovníkem zvířat a máte doma už tolik toulavých psů a koček, že uvažujete o otevření vlastního útulku, bude se vám opravdu lépe dařit, když nebudete muset spolubydlícímu nebo partnerovi denně dokládat, že je nový přírůstek do rodiny odblešený a odčervený. Vyhnete se tak nepříjemným konfliktům i narážkám na zoofilii.

Související články

Další články