Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nepříjemná kolegyně vám ničí celé dny? Máme 5 rad, které vám pomůžou vypustit ji a nezkazit si den

Vyrvala byste jí nejradši vlasy?
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
V práci člověk tráví většinu svého času, a tak je jasné, že nepříjemná kolegyně může s náladou pořádně zamávat. Pokud tedy naproti vám sedí paní připomínající lstivou mrchu, není nic jednoduššího než se řídit těmito 5 radami. Uvidíte, že se hned budete cítit líp.

Máte v práci kolegyni, která vás nenechá ani den v klidu a neustále vás rozčiluje? To se prostě stává, ne s každým si musíme nutně sednout. Ovšem jelikož v práci trávíme tolik času, je důležité eliminovat nepříjemné situace. Proto pro vás máme 5 rad, díky kterým získáte potřebný nadhled a nepříjemná kolegyně už nebude rušivým elementem. Nevěříte?

1. Smích

Pamatujte si, že nikdy nikoho nenaštvete víc, než když se na něj budete usmívat, budete vlídní a nenecháte se rozhodit. Zkuste si to dát za cíl a i když vám kolegyně poleze krkem, co jen to jde, váš smích jí zaručeně zhorší náladu.

2. Ochranné vajíčko

Vytvořte si ochranné vajíčko ve své hlavě, přes které se k vám žádné urážky ani nepříjemné pohledy nedostanou. Zkuste prostě madam vytěsnit, a to tak, že úplně.

3. Velký monitor

Pokud si můžete vybírat i takové věci, jako je příslušenství a vybavení kanceláře, velký monitor může spoustu nepříjemností vyřešit. O nepříjemnou kolegyni při takovém stavu za celý den ani okem nezavadíte.

4. Nastavte jí zrcadlo

Netvrdíme, že musíte oplácet zlo zlem, ale co takhle ukázat kolegyni to, jak se k vám chová? Třeba pak přehodnotí své činy. Vždyť se říká: Jak ty ke mně, tak já k tobě.

5. Nebojujte

Rozhodně se nepouštějte do boje s nepříjemnou kolegyní. Nic vám to nedá a vaše dny to ještě zhorší. Snažte se nesympatickou babu prostě vypustit a její chování si nebrat až s takovou vážností.

Související články

Další články