Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nepřijel si pouze pro syna! Expřítel Prachařové Mirek Dopita měl v Praze TAJNOU SVATBU!

Dopita se v Praze tajně oženil.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kvůli neplacení dluhů se Miroslav Dopita (36) léta ukrýval v Asii, tento týden se však zčistajasna vrátil do Prahy. Chyběl mu syn Kryšpín, kterého má s Agátou Prachařovou (32). Ta přiznala, že mu dítě půjčuje. Nebyl to však jediný důvod, proč se objevil v Česku. Dopita se tajně oženil!

Miroslav Dopita (36) je samé překvapení. Šla po něm policie kvůli dluhům, a tak se ukryl na dalekém Bali. Jenže teď je zpět a všichni si mysleli, že se vrátil jen kvůli synovi Kryšpínovi, kterého má s modelkou Agátou Prachařovou (32).

Dopita se ale v Praze rovnou oženil. Tajná svatba s golfistkou Terezou Halodovou proběhla podle serveru Expres.cz v obřadní síni Staroměstské radnice.

„Tak konečně jsme svoji. Po krásných a taky dlouhých pěti a něco letech jsme si řekli ano. Svatba byla sice narychlo, ale úžasná. Největší oporou byla rodina, ale i naši přátelé, díky nimž byl náš den nezapomenutelný. Manželé Dopitovi,“ řekla nevěsta Tereza webu Expres.cz.

Agáta se nechtěla k veselce vyjadřovat, ačkoliv o ní věděla. Příliš sdílná nebyla ani kolem půjčování Kryšpína Dopitovi, přiznala jen, že se ti dva spolu vídají.

Související články

Další články