Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nepříčetná Erbová je ve válce se Seznamem: Vykradli jí mail a prý šikanovali na recepci! Tady jsou detaily…

Nebohá Erbová přišla o obsah své mailové schránky a na recepci Seznamu
se k ní chovali přehlíživě.
Zdroj: profimedia.cz, seznam.cz
+ Další fotografie

Playmate Vlaďka Řepková (33) řeší problém týkající se internetové kriminality a je to story jako ze špionážního thrilleru.

Před pár dny zjistila, že se jí kdosi dlouhodobě nabourával do soukromé mailové pošty, a co víc, aktuálně jí k ní znemožnil přístup: „Minulý týden jsem zjistila, že se nemůžu přihlásit svým heslem do emailu vladkaerbova@seznam.cz. Je to můj jediný email, prostřednictvím kterého komunikuji se všemi, tj. s rodinou, úřady, bankami apod. Hned jsem tedy pojala podezření, že se mi do emailu někdo dostal, změnil heslo i kontrolní otázky. Šla jsem to tedy nahlásit na PČR, kde mi sdělili, že mám s protokolem požádat provozovatele, tedy Seznam.cz, aby mi přístup do prokazatelně mého emailu znovu zařídil,“ říká modelka s tím, že pak začalo doslova peklo, když se pokoušela s provozovatelem jejího účtu, společností Seznam.cz, nějak věc řešit, a narazila na tuhý odpor.

„Dle doporučení PČR, jsem tedy včera osobně navštívila sídlo Seznam.cz, kde jsem chtěla prokázat svou totožnost, doložit protokol z PČR, přehled emailů ze své emailové schránky, kterou prokazatelně využívá někdo jiný, a požádat o vrácení přístupu do emailové schránky, která je moje a mám tam svá data. K mému obrovskému překvapení se však stalo něco, co by mě ani v nejhorším snu nenapadlo. Nejprve mi paní na recepci sdělila, že si svou věc mám řešit telefonem – telefonním automatem, který byl v koutě u recepce, a že mi nikoho osobně nezavolá. Po cca pětiminutové rozepři, že chci někomu fyzicky prokázat svou totožnost a to, že je email skutečně můj, jsem si nechala zavolat nadřízenou paní recepční. Paní nadřízená mi sdělila, že recepční má takové postupy, nicméně poté, co jsem jí věc popsala, asi pochopila, že nechci nic, co se nedá splnit a že je email skutečně můj a že se mi do něj někdo dostal a užívá jej proti mé vůli. Paní nadřízená nicméně měla na starosti recepci, a tak slíbila, že se půjde někam poradit. Za asi deset minut přišla s tím, že to nejde, že by vrácením mi mého emailu došlo k porušení nějakých práv apod., obehranou písničku s tím, že toto je jejich systém. Když jsem jí sdělila, že systém je chorý, protože můj email užívá-zneužívá někdo jiný, což je fakt, který navíc šetří policie, a že fakticky tak chrání někoho, kdo se mi neprávem dostal do mého emailu, paní sdělila, že takový mají systém a že mi maximálně může zavolat někoho z právního oddělení. Nechala jsem si tedy zavolat někoho z právního oddělení. Přišla nějaká slečna, která si přečetla protokol z PČR a vysmála se mi do obličeje s tím, že si mám podat písemnou žádost a že toto je její poslední stanovisko a nebude se se mnou dále bavit. Argumenty, že jsem tam osobně, prokazuji se svým občanským průkazem, protokolem z ČR, zprávami, které jsou prokazatelně v nabouraném emailu, a prohlašuji, že je email můj a jsem připravena jim to prokázat, ji vůbec nezajímaly,“ popisuje Erbová střet s molochem, ve kterém si připadala jako někdo, kdo obtěžuje, ne jako zákazník, který řeší reklamaci:

„Celou dobu řešení emailové záležitosti v sídle Seznam.cz jsem byla u vchodu před recepcí, kde procházeli zaměstnanci a jiné návštěvy. Řešení tedy bylo z mého pohledu velmi nedůstojné nejen přístupem osob, se kterými jsem jednala, ale i místem, kde ho se mnou řešili. U Seznam.cz tedy převažuje systém nad zdravým rozumem. Sama jsem se přesvědčila o neochotě, neznalosti a naprosto neprofesionálním jednání osob, se kterými jsem řešila svůj jednoduchý problém. Pokud tedy Seznam.cz řeší a má vůči svým zákazníkům takový přístup, jako jsem zažila já, nechci s ním mít nadále nic společného,“ čílí se prsatice, která zároveň prostřednictvím svého advokáta Alexandra Királyho upozorňuje, že bude právně postupovat proti každému, kdo se pokusí soukromá data z její schránky jakkoli zneužít či zveřejnit.

Související články

Další články