Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nepřehnala to s hubnutím? Jitka Boho vystavila opálené tělo v plavkách

Jitka Boho vystavila opálené tělíčko v plavkách
Zdroj: Se souhlasem Jitky Boho
Instanews

Jitka Boho (29) ukázala opálené tělíčko v plavkách. Modelka se pyšní úžasnou postavou, působí to ale, že výrazně zhubla. Dominika Myslivcová (27) se pochlubila fotkou s těhotnou sestrou a čerstvá maminka Gabriela Soukalová (31) poděkovala fanouškům za gratulace k narození miminka. Jsou tu Instanews.

Sexy opálená Jitka Boho

Modelka a zpěvačka Jitka Boho (29) se pochlubila fotkou v plavkách. Vypadá to, že brunetka zhubla, možná se jí ale tělíčko vyýsovalo i díky silnému opálení. Každopádně vypadá bohožsky!

Trojnásobná teta Dominika Myslivcová

Influencerka Dominika Myslivcová (27) ukázala na Instagramu těhotnou sestřičku. Ta si pospíšila a čeká už třetí miminko. Kdypak do toho asi praští Domča?

Gabriela Soukalová děkuje

Novopečená maminka Gábina Soukalová (31) poděkovala všem fanouškům za krásné zprávy a gratulace, kterými ji zásobují. "Člověk má najednou pocit, že je na tom našem světě nějak víc dobra," dodala usměvavá zrzka.

Motivátorka Dara Rolins

"Je dobré cítit zodpovědnost a ambici, potřebu mít víc a být lepší. Proto tleskám všem, kteří se sebou něco dělají," napsala si pod selfíčko zpěvačka Dara Rolins (48), která své sledující na Instagramu často a ráda motivuje.

Související články

Další články