Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nepřehání to už? Ronaldo si nechává VYHLAZOVAT VRÁSKY BOTOXEM. Utrácí za něj statisíce!

Nabotoxovaný Ronaldo.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 30 fotografií
Už léta se vedou pře, jak to ten Ronaldo (31) s tou orientací vlastně má? Je na holky, nebo na kluky, či snad na oboje? Odpověď pořád nemáme, nicméně máme další indicii. Portugalská hvězda se totiž odhodlala k něčemu, co normálního chlapa asi moc nenapadne!

Fotbalista to je geniální, o tom žádná, ovšem jako muž hodně kontroverzní. Je rozhodně ku prospěchu věci, že se snaží vypadat dobře a pečuje o sebe, jenže všeho s mírou! Nedávno se na Instagramu ukázal s gumovou maskou na obličeji a zjistilo se, že si nechává píchat botox!

S informací přišel jeden z portugalských magazínů. Vyhlazovat obličej si prý nechává pravidelně a už za to vyplácal obrovské množství peněz. V každém případě to potvrzuje jeho obličej, který vypadá skutečně bezchybně, což by za normálních okolností bylo sotva možné.

Ronaldo je nyní trochu pod tlakem. Fotbalově se mu po letech nedaří, nestřílí branky a tak trochu si z něj fanouškové začínají dělat srandu. Jeho odpůrci kvitují dokonalost jeho tváře se sarkastickým komentářem, že je nyní lepší než jeho hra…

Související články

Další články