Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nepřehání to už? Plastiková Týnuš se pomalu, ale jistě mění v Michaela Jacksona!

Blogerka se hodně změnila!
Zdroj: instagram
+ Dalších 34 fotografií
Blogerka a youtuberka Týnuš Třešničková už asi opravdu neví, co roupama dělat. Za poslední dobu se její vzhled rapidně změnil. Někteří jásají nad tím, jak její vzhled je dokonalý, druzí však kroutí hlavou, co to se sebou udělala. Na posledních fotkách, kdy skoro ztratila veškerou mimiku, se nápadně podobá zesnulému králi popu...

Týnuš Třešničková je ve svých třiadvaceti letech královnou plastik. Na jejích pravidelných dávkách fotek je vidět, že už se kvůli botoxu nemůže ani usmát. Mladá blogerka má požehnaně followerů a měla by si uvědomit, že si z ní spousta dívek bere příklad. Týnuš to ale se svým vzhledem už poněkud přehání.

Někteří její sledovatelé si všimli, že v poslední době chodí na jeden zákrok za druhým a její přirozená krása se naprosto vytratila. Někteří ji již začínají přirovnávat ke králi popu a plastik Michaelu Jacksonovi.

Youtuberka se netají tím, že ve svém mladém věku podstoupila plastiku prsou, nosí umělé řasy a v poslední době si začala vyplňovat i rty. Kvůli tomu všemu ztratila skoro všechnu mimiku a připomíná spíš voskovou figurínu.

Kam ještě Týnuš se svými plastikami zajde? Na některých fotkách v porovnání před pár lety je blogerka skoro k nepoznání!

Mohlo by vás zajímat

Další články