Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nepřátelství, které nezná mezí: Nela Slováková se vysmála těhotné Agátě Hanychové

Nela Slováková se vysmála těhotné Agátě Hanychové.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 25 fotografií
Spor

Nenávist až za hrob a pohrdání. Takové vztahy panují mezi Agátou Hanychovou a Nelou Slovákovou. A ani jedna z krásek se tím netají. Rozhodně ne prsatá podnikatelka z Brna. Zatímco celá republika Agátě aktuálně k jejímu těhotenství s Jaromírem Soukupem gratuluje, Slováková se jí veřejně vysmála. A to přímo pod příspěvkem na instagramovém profilu eXtra.cz.

Jak jsme jako první informovali, Agáta Hanychová čeká po necelých čtyřech měsících randění s Jaromírem Soukupem dítě. Ačkoliv se může zdát, že na to šel aktuálně nejostřeji sledovaný pár Česka hopem, sama Veronika Žilková redakci eXtra.cz přiznala, že jde o plánované miminko.

Vysmála se těhotné Agátě

I to byl nejspíš důvod, proč neměla Hanychová problém informace o svém těhotenství potvrdit, přestože za sebou ještě nemá ani první trimestr. Když jsme na Instagramu eXtra.cz informovali, že Agáta konečně vyšla s pravdou ven, k desítkám vzkazů, ve kterých Hanychové naši čtenáři převážně gratulovali, svůj vzkaz přidala i Nela Slováková. Místo slov ale použila přes dvacet smějících se smajlíků.

Jenom několik hodin na to navíc sama na Instagramu zveřejnila prazvláštní zprávu o svém vlastním těhotenství. „Těhotná snídaně. Nejhorší na tom je, že já to fakt sežeru skoro všechno,” napsala k videu, na kterém bylo vidět její bříško a opravdu to vypadalo, jako kdyby byla těhotná. Na jiných snímcích má ale zase absolutně ploché bříško.

Dávná křivda

Vše to může být ale jenom hra. Agáta a Nela se totiž nikdy nemusely a může za to paradoxně prostořeká Hanychová, která před devíti lety Slovákovou nazvala lacinou děvou z Brna. A nyní se zdá, že Nela jí její slova stále neodpustila.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy