Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nepřátelství? Byla to jen show! McGregor a Mayweather si rozdělili obrovské peníze. Nenávist zmizela

Je po zápase, je čas na poklony.
+ Dalších 11 fotografií
Bojovník MMA Conor McGregor dostal v noci na neděli nařezáno v boxerském ringu. Floyd Mayweather se s ním nepáral. Takticky zápas dovedl do 10. kola, aby si diváci trochu užili, pak to ukončil sérií tvrdých úderů. Z ringu ale odešli spokojení oba.

Nebyl to špatný boj, ale nebyl to klasický box. Na jedné straně zkušený taktik, který v boxerském ringu neprohrál 49. zápasů v řadě.

Na straně druhé namachrovaný irský vyzyvatel, který si nechá klidně rozbít hlavu, jen když zfanatizoval diváky.

Kdo je největším vítězem této bitvy století? Jsou to televizní společnosti, sázkové kanceláře a promotéři. Ti všichni na tomto boji vydělali neskutečné peníze.

Floyd Mayweather bere minimálně 400 milionů dolarů, Conor McGregor si pak na konto připíše 150 milionů dolarů – podrobně jsme o honoráři pro oba bijce psali ZDE.

Ihned po boji také zmizela veškerá nenávist. Naopak si kluci navzájem vysekli řadu komplimentů.

„Byl to těžký soupeř. Daleko lepší, než jsem čekal,“ chválil irského bojovníka Mayweather.

„On byl i přes moje rány v pohodě, padesát zápasů bylo jeho výhodou,“ přiznal porážku ryšavý Ir.

Žádné nadávky, žádná nenávist, žádná zloba. McGregor byl zkrocen. Uznal porážku a odplazil se z ringu. Tvrdil, že mohl bojovat ještě o minutu déle. Že čekal, že ho Floyd složí na zem. Že ho dorazí. Ale nebylo to třeba. Poslední dvě kola připomínala hru divoké kočky se zlomenou myškou.

Mohlo by vás zajímat

Další články