Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nepozorný řidič zabil malou holčičku (†4). Zdrcená maminka jí vystrojila pohřeb jako z pohádky!

Violet zabil mladík na silnici.
Zdroj: profimedia.cz
Mladý řidič nedával pozor a srazil malou Violet Grace Youens (†4) a její babičku. Dívka bohužel zemřela a její rodina je zdrcena. Maminka jí vystrojila pohřeb jako z pohádky!

Rodina z Merseyside ve Velké Británii zažila obrovskou tragédii. Nepozorný mladík srazil jejich malou dceru Violet Grace Youens (†4) a její babičku. Holčička bojovala o život v nemocnici, ale bohužel svým zraněním podlehla. Zemřela mamince v náručí. Rodiče ji nadevše milovali a z její smrti jsou zdrceni. Pro svoji malou dcerušku by udělali vše na světě, a tak jí vystrojili pohřeb jako z pohádky. Informoval deník The Sun.

Žádnou černou nikdo na pohřbu neviděl. Maminka řekla všem smutečním hostům, aby se oblékli do fialové barvy, protože holčička se jmenovala Violet. Na pohřbu byl dokonce i skleněný kočár s koňským spřežením, jako měla Popelka, a na něm byla položená dětská bílá rakev s tělíčkem, která byla pomalovaná pohádkovými postavami.

„Mám opravdu zlomené srdce, ale jsem hrdá na svou malou bojovnici. Moje statečná holčička zachránila dva životy tím, že darovala své ledviny a slinivku břišní,“ řekla matka dívky, která na ni až do konce života nezapomene.

Související články

Další články