Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nepozorný řidič sestřelil známého moderátora: Ten přišel o nohu a stále bojuje o život

Dag Palovič přišel o nohu: Slovenského moderátora srazil nepozorný řidič
Zdroj: Instagram Dag Palovič
+ Další fotografie
Nehoda

Bývalý slovenský moderátor, pokerový hráč a autor několika knih Dag Palovič měl těžkou autonehodu. Když jel v podvečerních hodinách domů na skútru, zezadu do něj narazilo osobní auto. Paloviče musela do nemocnice ihned transportovat helikoptéra a nyní je v umělém spánku. Podle portálu Nový Čas mu byla amputována noha. 

"Dopravní policisté z Levic byli v podvečerních hodinách vysláni k dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Šahy a Preseľany nad Ipl'om. 28letý řidič vozu Opel Astra pravděpodobně nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do před ním jedoucího motocyklu Yamaha," popsali nehodu slovenští policisté. Jak vyšlo najevo, řidičem skútru byl Dag Palovič, bývalý moderátor.

Toho nečekaný náraz vymrštil na čelní sklo auta a odkud spadl na cestu před vůz a následně pod jeho kola. "Motocyklista byl s těžkými zraněními převezen vrtulníkem do Fakultní nemocnice v Nitře," uvedli policisté na Facebooku a dodali, že v dané věci bylo zahájeno trestní stíhání pro přečin ublížení na zdraví.

Palovič přišel o nohu

Jak vyplývá z informací slovenského deníku Nový Čas, lékaři museli Paloviče uvést do umělého spánku a prý mu kvůli rozsáhlým zraněním amputovali nohu nad kolenem. Ani tak ale nemá bývalý moderátor vyhráno a jeho stav zůstává velmi vážný.

Se slovy podpory ihned přispěchali Palovičovi kamarádi a bývalí kolegové. „Kamaráde, bojuj, určitě to zvládneš,“ citoval Nový Čas fotbalového reprezentanta Juraje Kucka. Ten s Palovičem v posledních měsících spolupracoval na autobiografii. Hodně štěstí a síly popřála také moderátorka Iveta Malachovská či scenárista Andy Kraus.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy