Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nepoznáte je: Jeden z nejpřitažli­vějších párů českého šoubyznysu se změnil ve Vesmírné lidi!

Zdroj: Lost & Found
+ Dalších 22 fotografií
Oba jsou mladí a pohlední, mají se rádi a už stihli zplodit děcko. V nejnovějším videoklipu k duetu z dvojice maskéři udělali bytosti, které jako by vyhlížely očekávaný příchod Aštara Šerana!

Již loni tenhle páreček stihl vydat společný song No Fire, který se jim docela slušně povedl. Nyní partneři Emma Smetana (30), obávaná tazatelka mocných v DVTV, a brzký třicátník Jordan Haj, herec, zpěvák a tanečník, přicházejí s autorskou písničkou Lost & Found.

A proč oba ve videu, z něhož snímky pocházejí, vypadají, jako by vypadli z vyprávění sekty Vesmírných lidí? Celý klip totiž je laděný do sedmdesátých let ve stylu „space age“. Natáčelo se například v karlovarském hotelu Thermal a Emma s Jordanem představují jednak sami sebe, jednak postavy z paralelního vesmíru.

Režie se ujal již počtvrté za sebou sám Haj, kterému pomáhal bratránek Givinar Kříž. Tahle dvojice má za sebou mimochodem za dva roky cirka dvacet klipů, jejich služby využili například Tomáš Klus, Vypsaná Fixa nebo Mandrage.

Emma se pomalu může začít dmout pýchou, protože už předchozími písničkami přesvědčila tak, že si třeba Evropa 2 na týden vyžádala exkluzivitu songu.

„Začínám mít trochu neskromný pocit, že nám s Jordanem ty písně a děti celkem jdou,“ směje se Smetana. A své lidi, ke kterým kromě režisérů patří i kameraman Anton Evdoshenko, producent Jiří Burian, bratři Havlenové nebo slavný Matt Colton, londýnský mistr zvuku, vychválila do nebes.

„Upřímně řečeno, jsem nekonečně vděčná za ten tým, který se nám kolem sebe podařilo postavit. Já tyhle svoje kluky miluju jak profesně, tak lidsky, a v podstatě vylučuju, že bych se v blízké budoucnosti svěřila do rukou jiných tvůrců. Mají mou plnou důvěru a taky na mě mají nervy, což vůbec není samozřejmost,” dodala.

Klip i písnička vycházejí šestého října.

Související články

Další články