Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nepoznali byste ho... Julian ze SuperStar zmužněl a je z něj nádherný chlap!

Nepoznali byste ho... Julian ze SuperStar zmužněl a je z něj nádherný chlap!
Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
superstar
V roce 2004, když se objevil coby finalista v pěvecké show SuperStar, si ho zamilovaly tisíce dívek. A nebylo se vůbec čemu divit... Julian Záhorovský (34), který i po 15 letech podtrhuje svůj sexy vzhled, se za tu dobu značně změnil a zmužněl. Stále se naplno věnuje hudbě a je zpěvákem čím dál více populární kapely Sabrage.

Redakci eXtra.cz hezounek ze SuperStar, jak se mu kdysi přezdívalo, popsal, jak dnes žije. Hodně se vypracoval a jde mu to parádně nejen v soukromí, ale i na hudební scéně. "Bydlím zpět v rodných Pardubicích a nedám na ně dopustit. Praha mi ani nechybí. Na výlety je nicméně moc fajn. Žít v ní už nechci, i když nikdy neříkej nikdy, ale dělám vše proto, abych mohl zůstat doma.

Pracuji pořád v PR a komunikaci, takže to, co jsem vystudoval," prozradil Julian, který i přes to, že je velmi pohledný muž, je single. "Na vztahy moc není čas, ale jednou to přijde," vysvětlil Julian, který se evidentně nechce moc vázat a buduje skvěle nastartovanou kariéru.

"S kapelou SABRAGE se nám konečně po devíti letech začíná trochu dařit, ale neusínáme na vavřínech. Brzy nám vychází zatím náš nejdražší a nejnáročnější klip, co jsme zatím točili. Jmenuje se Oceán. Byla tam velmi náročná postprodukce a cena takového klipu je šestimístná. A to jsme spoustu exotických záběrů dostali zdarma a nemuseli jsme to letět točit přes půl světa, ale víc už neprozradím," pokračoval Julian, který se nedávno poprvé po 15 letech sešel se skoro celou finálovou partou ze SuperStar. "Bylo to moc fajn. Líbilo se mi, že dorazil i realizační tým od režiséra Čecha, hlasového kouče Klezly, přes holky z produkce, kterým to pořád slušelo, až po choreografa. Těch patnáct let uběhlo nějak hodně rychle, jako by to bylo včera," povzdechl si Julian Záhorovský, z něhož se stal opravdu parádní chlap. Sami se přesvědčte na snímcích, které eXtra.cz získalo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy