Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nepovedený snímek nebo krutá realita?! Obličej Sarah Jessica Parker se dostal do řečí

Nepovedený snímek nebo krutá realita?! Obličej Sarah Jessica Parker se dostal do řečí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
foto
Herečka Sarah Jessica Parker (55) fotila stylový módní set před svým butikem v New Yorku. Seriálová Carrie Bradshaw oblékla úchvatné pletené šaty tmavě fialové barvy. Lidé moc dobře ví, že má herečka vkus, ale často je kritizována kvůli svému vzhledu. Tentokrát stačil jeden nepodařený snímek a lidé opět začali diskutovat. Sarah Jessica již v minulosti čelila kritice za své příliš hubené ruce. Naštěstí si z toho herečka nic nedělá.

Sarah Jessica Parker je známá hlavně jako Carrie Bradshaw z legendárního seriálu Sex ve městě. Herečka bývá čas od času kritizována za svůj vzhled a vyhublé ruce. Ona sama si z takových věcí ale nic nedělá a stárne s grácií.

Na pětapadesát let si udržuje Sarah perfektní postavičku a nebojí se jít s kůží na trh. Už od malička se Sarah Jessica Parker věnovala baletu, který později i studovala. Nedávno si po boku svého manžela užívala sluníčka a moře v v Hamptons v New Yorku.

Stárne s grácií, přesto čelí kritice vzhledu

Pro některé je herečka živoucí módní ikonou a další ji zase kritizují za vyhublý vzhled. Sarah Jessica Parker se za své nedostatky nestydí a moc dobře si je vědoma toho, že čas nezastaví. Všechen čas věnuje hlavně práci a rodině.

Nedávno fotila stylový módní set před svým butikem v New Yorku. Seriálová Carrie Bradshaw oblékla úchvatné pletené šaty tmavě fialové barvy a neskutečně jí to seklo. Na většině fotek vypadala půvabně, ovšem pár snímků ukázalo na nedostatky ve tváři hvězdy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy