Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nepovedené záběry z natáčení seriálu Ulice: Tohle jste nikdy neměli vidět, VIDEO

+ Dalších 33 fotografií
V nekonečném seriálu Ulice je v poslední době pořádně dusno. Martin Maléř se už netají tím, že miluje dravou lištičku Šárku a s manželkou Veronikou si nemá co říct. Rozina zase rodičům představila svého kluka. Od děje ale na chvíli odbočíme a podíváme se na to, jak to vypadá, když herci zrovna nemají svůj den.

V seriálu Ulice to pořádně vře. Po pěkně dlouhé době se provalila nevěra Martina Maléře s mlsnou číšnicí Šárkou. Jsou do sebe oba dva tak zamilovaní, že si vůbec nedávají pozor na to, kdo by je mohl nachytat při jejich milostných hrátkách.

Neteř Martina Marcelka už nějaký čas větří, že v rodině tety a strejdy není úplně vše v pořádku. Podezírá Veroniku Maléřovou z toho, že je strejdovi Martinovi nevěrná s miliardářem Binarem. Nakonec však zjistila, že je vše jinak.

Slyšela na chodbě domu, jak Martin Maléř a Šárka cukrují na schodech a vše jí bylo jasné. Zrovna jednoduché to nemá ani Rozina, která rodičům představila svého přítele. Pokud si chcete od spletitých vztahů seriálu Ulice odpočinout, tak se podívejte na nepovedené záběry ze seriálu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy