Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nepovedená proměna Dominiky Gottové: Boty jak po babičce a pomsta kadeřníka

Dominika Gottová: Nová barva vlasů ji přidala léta
Zdroj: herminapress, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
proměna

Dominika Gottová (48) se po měsících vrátila v pátek do Prahy, aby představila svou novou píseň, kterou nazpívala s italským zpěvákem a producentem Gabrielem Grillottim. A aby jí to na pondělním setkání s novináři slušelo, rozhodla se zajít do salonu krásy, kde se změnila k nepoznání, bohužel ne v tom dobrém slova smyslu. Posuďte sami z fotek, které zveřejnila, jak to nejstarší dceři Karla Gotta (ne)sluší?

Blond je už minulostí. Dominika Gottová se rozhodla pro radikální změnu a nechala si obarvit vlasy nahnědo. Proměna se však zcela nezdařila. Hnědé krátké vlasy přidávají nejstarší dceři Karla Gotta nejen na váze, ale i na letech. V novém účesu vypadá tak trochu jako stará mladá a její krk působí ještě mohutněji.

Kadeřník nebyl k Dominice příliš lichotivý. Kromě špatně zvolené barvy jí navíc vlasy vyžehlil. Tím ještě více podtrhl fakt, že Dominika zrovna neoplývá bujnou kšticí. Lépe by vypadaly vlnité vlasy, které by jí přidaly na objemu.

Pruhované cosi

Co se make-upu týče, nemáme moc co vytknout. Vizážisté šli na jistotu a podtrhli Dominičiny plné rty sytě rudou rtěnkou. To je klasika, kterou nikdo nic nezkazí. Oproti tomu výběr outfitu šťastný nebyl. Vodorovně proužkované triko s dlouhým rukávem Gottovu dceru ještě více rozšiřuje. Jednobarevným vrškem by udělali lépe. Džíny jsou takové nemastné neslané a černé boty na klínku vypadají, jak kdyby je podědila po babičce... Dominika má štíhlé nohy, vizážisté tedy mohli zariskovat s koženkovými legínami, které by doplnili o šaty s áčkovým střihem a koženkovou bundičkou.

Jak se proměněná Dominika líbí vám?


Související články

Další články

Nejnovější kauzy