Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nepoužívá vodu už 12 let! Přesto prý nesmrdí! Hádejte, co používá tento muž místo sprchy!

Chemický inženýr David Witlock tvrdí, že vynalezl sprej proti špíně a
smradu.
Zdroj: youtube.com
Myslíte si, že sprej může nahradit sprchu? Dokážete si představit, že se dvanáct let neumyjete? Inženýr David Witlock tvrdí, že mu tělo čistí bakterie, které si na svém těle pěstuje.

Chemický inženýr David Witlock tvrdí, že nepotřebuje vodu. Že prý si na svém těle bude pěstovat bakterie, které mu samy budou čistit kůži.

Witlock věří, že na světě najde spoustu lidí, kteří nemají rádi vodu. Pro ně vyvinul speciální sprej, který podporuje množení baktérií, které požírají špínu.

„Nežijeme v čistém prostředí, ale ve sterilním prostředí, kdy pomocí nejrůznějších mýdel a sprchových gelů zabíjíme přirozené bakterie, které by měly být součástí naší kůže. To je prostě špatně,“ uvedl v jednom z mnoha rozhovorů.

Witlock si myslí, že jeho nápad se globálně prosadí, proto založil společnost AOBiome, která sprej s bakteriemi hodlá vyvážet do celého světa.

Podivín tvrdí, že sprcha vůbec není nutností. On sám přísahá, že nenavštívil sprchu dlouhých 12 let.

Místo sprchy používá Witlock dvakrát denně sprej Mother Dirt, a pokud dojde na jeho kůži k nějakému viditelnému zašpinění, použije jen namočenou houbu.

Právě výrobky označené Mother Dirt mají být průkopníky moderní hygieny bez sprchování. Tyto výrobky prý jsou léčivé a dokáží vrátit krásu pokožce, kterou zničila přehnaná hygiena.

Související články

Další články