Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nepoučitelná Miss Bartošová podruhé naletěla nevěrnému expříteli: Neuvěříte, jak snadno ji přinutil mu odpustit!

Linda s nevěrným expřítelem Slávkem
Zdroj: Hermina

Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (19) předvedla, že dívčí naivita tváří v tvář mistrovi záletů je prostě nekonečná. Krasavice to nějakou dobu táhla s vyhlášeným donchuánem, grafikem a reklamním režisérem Slávkem Horákem (38), se kterým loni na jaře sama podváděla jeho tehdejší přítelkyni, moderátorku Ester Eichlerovou (25).

Když na vše přišel bulvár, a Horákovi tak zdánlivě skončil dvojí život, začal tedy oficiálně žít s krásnou misskou, byť tu zlí a nepřející novináři vytrvale upozorňovali na to, že Horák je záletník a tak trochu pohádkář, který to díky charismatu s ženami neuvěřitelně umí. Bartošová si ale za svým milým stála, a to i tehdy, když přišly náznaky, že Horák je stále v kontaktu se svou ex.

"Ona má jen deprese a hrozila sebevraždou, Slávek se ji snaží uklidnit," komentovala to naivní Linda, před kterou udělal Horák z bývalky psychopatku a dobře věděl proč.

V únoru se totiž ukázalo, že je všechno jinak. Paparazzi načapali Horáka při žhavé noci, ano s bývalkou, u které v bytě strávil přes noc 14 hodin a vášnivě se s ní před i po líbal, no prostě klasické uklidňování hysterky a de facto první pomoc.

Bartošová se sice ještě Horáka dva dny zastávala a ten ji krmil pohádkami, nakonec ale Linda uznala, že je trochu naivní a Horáka opustila s tím, že za všechno stejně může bulvár.

Pointa? Bartošová už zase s Horákem chodí. Stačilo krásku dva měsíce odprošovat a ujišťovat, že to byla hrozná chyba, vyprovokovaná novináři, a že už to ale fakt nikdy neudělá. Pak koupil lístky na koncert Lany Del Rey, kterou Bartošová miluje, a z něj už páreček odcházel ruku v ruce vstříc krásné budoucnosti, ve které už bude mít pohledný, ale prohnaný grafik oči jen pro svou vysněnou celebritu.

Slávkovi gratulujeme k heroickému výkonu a Lindě prostě jen "gratulujeme".

Související články

Další články