Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Nepoučitelná Ewa Farna: Narvala se do něčeho, v čem vypadá jako lokomotiva Tomáš

Ewa Farna zase přestřelila!
+ Dalších 40 fotografií
Vždycky měla sen, že vedle krásného hlasu bude mít i postavičku k nakousnutí. O tu bohužel Ewa Farna (25) přišla někde na cestě mezi mekáčem a jinou burgrárnou. Snaží se to hasit výraznými outfity, jenže jde často až tak daleko, že jimi nadělá ještě větší paseku, než kdyby na sebe navlékla pytel.

Přešlapů na módním poli má Ewa Farna za sebou nespočet, ten poslední ale bodá do očí snad ze všech nejvíc. Nasoukala se do modrého kostýmku, ve kterém by se z fleku mohla vypravit do cirkusu krotit divoké šelmy.

Radost Farna neudělala ani naší módní expertce Alence Šafratové. I tentokrát byla v hodnocení zpěvaččina výstřelku nekompromisní.

„Najít vhodné outfity, když máte postavu s výraznými ženskými křivkami, pokaždé vyžaduje trochu víc přemýšlení a trochu víc fantazie. A hlavně ‚vofafrně‘! Tenhle kostým nesplnil ani jedno, protože všech těch výrazných prvků, které tolik upoutávají pozornost, je tam zkrátka moc: křiklavá barva, řasení saka na zadním díle, asymetrická délka nohavic, hluboké rozparky na rukávech…,“ je přesvědčena Alenka.

„Zkrátka, jak se říká, když je něčeho moc, tak je toho příliš. Stačilo by jen trochu zjednodušit objemné sako a hned by to byl super sexy outfit. Ale ty vlasy a líčení se Ewě vážně povedly,“ uzavřela.

Musí se nechat, že Ewa zvládla účes skutečně na jedničku. Po včerejším šoku, kdy se předvedla s kudrlinami, jde o jednu z mála dobrých věcí, kterých se Farna v poslední době dopustila.

Mohlo by vás zajímat

Další články