Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neposlušná Agáta! Sotva urovnala vztahy s manželem Prachařem, už vystavuje svá prsa!

+ Dalších 35 fotografií
Je snad nepoučitelná, nebo prostě jen ráda provokuje? Agáta Prachařová (31) jen tak tak zažehnala manželskou krizi s Jakubem Prachařem (36) a už je tady další náběh na pořádný průšvih. Modelka totiž vystavila několik snímků na svém Instagramu, o kterých se dá říct, že by mohly plnit účel, jak na svá prsa nalákat další nadržené kocourky...

Její sexuální apetit musí být nevyčerpatelný. Poté, co se provalilo několik Agátiných avantýr s jinými partnery, její manželství prošlo zásadní krizí, kdy se měl sbalit manžel Jakub a zažádat o rozvod. K tomu se přidaly spekulace o tom, kdo by mohl být otcem nenarozeného miminka. Teď by měla Agáta být ráda, že má konečně klid. A žádný rozvod se nekoná… Jenže!

Agáta se znovu vystavuje a velmi lascivně dává najevo, že by možná měla znovu chuť otestovat sílu svého manželství. Alespoň někdo by tak mohl usoudit ze snímků, které si záletná modelka umístila na Instagram. Pochopitelně jde o jarní kampaň na trendy rtěnky, jenže Agáta (31) se u toho vyfotila tak, že mužské pokolení se jí rozhodně na obličej dívat nebude.

Nakonec sami posuďte na snímku v galerii. Kromě hlubokého dekoltu je ze snímku patrné, že Agáta prošla opravdu těžkým obdobím – její tvář o tom hodně vypovídá.

Související články

Další články