Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neposkvrněné početí? Toto je tvář jeptišky, která údajně nevěděla, že je těhotná, a porodila syna Františka

„Svatá dala a nevěděla komu“…

Třiatřicetiletá řeholnice, jejíž příběh obletěl svět a kromě mezinárodní pozornosti vyvolal také vlnu solidarity, je podle první dostupné fotografie, která odkrývá její identitu, docela šmrncovní žena.

Italská jeptiška ze středoitalského Rieti neměla prý o svém těhotenství ani ponětí. Novorozence, kterého porodila poté, co ji přijali v nemocnici s bolestmi břicha, pojmenovala František podle současné hlavy církve.

Sestra patří k řádu, který nedaleko padesátitisícového Rieti provozuje domov důchodců a není proto divu, že nejen matka, ale i její kolegyně byly novinkou více než překvapeny. O dítě se bude Roxana starat sama a už nyní prozradila: „Cítím se být mnohem víc matkou než jeptiškou, je to obrovská radost a požehnání. Necítím se být vinna, naopak.“ Jedinou starost jí prý v současné chvíli dělá nadměrná publicita.

O neposkvrněné početí tentokrát opravdu nešlo. Otcem malého Františka je prý muž ze Salvadoru, odkud pochází také Roxana. Bližší informace však o něm novopečená matka zatím neuvedla.

Související články

Další články