Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Neposedné poklady! Barbara Kautmanová ukázala hrudník, ze kterého se chce plakat

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Mrkněte
Myslela si, že se jí v reality show Vem si mě podařilo najít zlatou žílu a bude žít šťastný život po boku zajištěného muže. To se ale nestalo a Barbara Kautmanová (42) se krátce poté, co se jí ze vztahu s podvodným milionářem Michalem Červínem (44) narodila dcera Rozárka, musela postavit na vlastní nohy. Změnila svou vizáž a dnes je z ní skutečná kočička...

Červín vnadnou Barbaru v jejich vztahu podváděl, později na dceru přestal platit alimenty. Nakonec šokem pro krásku bylo, když vyšlo najevo, že vypečený milionář není zase až takový boháč, když zpronevěřil 22 milionů a soud ho poslal sedět. Červín zmizel do Thajska, kde čekal, že se ukryje před spravedlností. Po roce ale spadla klec a Červín se ocitl za mřížemi.

Barbara ale narození dcery nelituje Je ráda, že to největší životní štěstí má u sebe a smířila se i s tím, že z dlužných alimentů neuvidí ani korunu. "O mě ani tak nejde, ale jde hlavně o dceru. Nechci to řešit, jsem ráda, že máme s dcerou klid," řekla eXtra.cz půvabná Barbara, která se nedávno pochlubila snímkem, z něhož je evidentní, že má na hrudníku skvělé vybavení, jež mnozí pánové rozhodně ocení.

Barbara je krásná žena a sami můžete v galerii posoudit, že i když práh čtyřicítky dávno překročila, má pánům pořád co nabídnout.

Související články

Další články