Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Neponechává nic náhodě: Simona Krainová dře na postavičce a je to sakra vidět!

Simona Krainová dře na postavičce jako kůň.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 68 fotografií
Přestože už patří ke čtyřicátnicím, Simona Krainová (45) stále platí za jednu z nejkrásnějších českých modelek vůbec. A aby také ne. Vždy usměvavá blondýnka pravidelně dře na své postavičce a její úsilí se do vzhledu setsakramentsky promítá. Dvojnásobná maminka si dávala do těla i na nedávné dovolené na Slovensku, odkud se vrátila snad ještě luxusnější!

Simona Krainová umí žít, zároveň si ale dává pozor, aby nevypadla z formy. Modelka si zkrátka na svém luxusním tělíčku zakládá a nehodlá na tom nic měnit. Proto na postavičce makala i během dovolené!

Tentokrát s manželem Karlem Vágnerem (42), svými dvěma syny a sestrou Yvonou Krainovou (50) vyrazila k našim sousedům na prodloužený víkend do luxusních termálních lázní Spa Aphrodite v Rajeckých Teplicích. Právě Yvona si Simonu s rodinou vzala do parády. A místo vybrali pěkně strategické! Okolní příroda Rajecké doliny je jako vyšitá pro ranní běžecké tréninky, a když už se nechce, hotel nabízí opravdu luxusní lázně. Perfektně tak může zregenerovat namožené svaly po náročném dni.

Tréninkový program probíhal pod vedením nekompromisní trenérky Yvony, která se páru nebála naložit. Připravila pro ně třeba pětikilometrový výběh do vrcholků okolních hor a následné posilování. A nenudili se tam ani synové Bruno a Max. Podle příspěvků Simony a Karla na sociálních sítích si užívali bazénů i plavby na loďce v rybníčku.

Podle Simoniných publikovaných fotografií je vidět, že jí slovenské termální prameny svědčí. A to nejen na duši, ale i na těle.

Související články

Další články