Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nepomohly ani volné šaty: Anetě Krejčíkové z Ulice roste bříško raketovým tempem

Nepomohly ani volné šaty: Anetě Krejčíkové z Ulice roste bříško raketovým tempem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Těhotenství
Když čekala prvního syna Bena (1), byla Aneta Krejčíková (28) majitelkou největšího těhotenského bříška v showbyznysu. Zdá se, že se situace bude opakovat i během očekávání druhého potomka. Herečka, kterou proslavila nekonečná Ulice, se sice pokusila o kamufláž volnými šaty, jenže marně!

Krejčíková (28) se bude moct zanedlouho opět chlubit dvěma prvenstvími. Stále má jedna z největších ňader českého šoubyznysu a nejrozměrnější těhotenské bříško jí znovu začíná růst!

S prvorozeným synem Beníkem (1) vyrazila na dětskou akci a přestože se snažila o maskování volnými černými šaty, bříško bylo stejně k nepřehlédnutí. "Nechtěla jsem s tím ještě jít ven, ale nedá se nic dělat," svěřila Krejčíková, na kterou druhé těhotenství prasklo před týdnem.

Podívá se na mě i Ben

Ačkoliv si na porod ještě počká, o jeho průběhu už začala přemýšlet. Šokovala prohlášením, že chce, aby se na to díval její syn!

"Strašně by se mi ten porod doma líbil. I z toho důvodu, že bych si přála, aby u toho byli Beníček a partner a bylo to v našem prostředí," řekla herečka časopisu Maminka.

Jestli poněkud netradiční plán přijme s nadšením i Beník, kterému tou dobou budou skoro dva roky a už bude mít svůj rozum, je zatím ve hvězdách.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy