Slovenský hudebník, který byl spíš považován za suchara, velmi pobavil. Známý kat ze SuperStar Pal'o Habera (53) si moc dobře střeží své soukromí, ale kvůli srandě dokonce ukázal postel, ve které si užívají intimní chvilky se svou manželkou Danielou Peštovou (45).

Ale samozřejmě to nebylo jen tak. Byla to reakce na zveřejněnou fotku spícího Jaromíra Jágra (43) v cizí posteli, kde si ho fotí rádoby modelka Kateřina Provazníková. Jde prý o hodně veselou holku, která se ráda baví s movitými pány. Jenže ponižující selfie (údajně po sexu) začalo kolovat po internetu.

Překvapilo by nás, kdyby na to nikdo nezareagoval nějakým vtípkem. A ejhle, Pal'o se vyfotil s vyšpulenou pusou vedle Daniely, která jakoby spala. Musíme uznat, že se vtípek opravdu povedl, a samozřejmě že to nebyl útok na oblíbeného Jardu, ale na blbost některých nanynek, které se chtějí jen přes slavného hokejistu zviditelnit.

Doufáme, že to není poslední podpora „Džegra“ a i vy, naši čtenáři, nám zašlete vtipné selfie z postele á la Jarda. Nejpovedenější samozřejmě otiskneme. Tak neváhejte, foťte se a posílejte nám na e-mail: redakce@extra.cz.