Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nepochopíte, co strašného krásná modelka Heidi Klum objevila na své hlavě!

Staří dohnalo už i Heidi Klum!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Jedna z nejkrásnějších modelek světa Heidi Klum objevila na své hlavě první šedivý vlas. Okamžitě se s touto informací pochlubila svým fanouškům na sociální sítí. I když Heidi stáří nezastaví, stále se pyšní perfektně vypracovanou postavou a vzhledem mladice.

Ačkoliv se zdá, že Heidi Klum vůbec nestárne, nedávno sdílela na sociální síti snímek, který ukazuje jasný opak. Heidi Klum, která od roku 2014 chodí s třicetiletým Vitem Schnabelem, po jehož boku jenom září. I když je její přítel o 13 let mladší, vypadá to, že jim to spolu skvěle klape.

Dlouhou dobu tvořila jeden z nepevnějších vztahů Hollywoodu se zpěvákem Sealem. Bohužel, tomuhle čokoládovému páru vztah nevydržel.

Heidi má čtyři nádherné děti a momentálně je zamilovaná jako malá teenagerka. Láska jí ale velmi prospívá.

Modelka pravidelně informuje fanoušky o svém soukromí skrz sociální sítě. Nedávno se tam také pochlubila pěkně neradostnou zprávou.

Heidi našla na své hlavě první šedivý vlas. Samozřejmě, že se o tuto informaci okamžitě podělila se svými fanoušky. Ale i tak, kdo ve třiačtyřiceti má teprve jeden šedivý vlas? Heidi je sice trochu v šoku ze zjištění, že už začíná šedivět, ale stále vypadá krásně a pyšní se dokonalou postavou.

Související články

Další články