Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nepochopíte, co si tahle veganská mamina dává k snídani!

Ano, je to přesně to, co si myslíte, ejakulát neboli sperma!
+ Další fotografie
Ano, když už nevíte, co si po ránu přihodit do smoothie, aby vás to pořádně nabudilo. Vymačkejte tam trochu ze svého miláčka a budete mít podle téhle dámy energie na rozdávání. Přijde vám to nepředstavitelné? Přesvědčte se sama!

Tracy Kiss, 29letá mamina z Buckinghamshiru a zapřísáhlá veganka, objevila nový zdroj energie. Do svého ranního smoothie si přidává kamarádovo sperma. Záměrně si vybrala kamaráda nekuřáka, aby sperma chutnalo lépe. Dá se tak prý pít i samotné a může chutnat velice dobře, podle toho, co chlapec konzumoval.

Tracy se cítila unavená a podrážděná, díky této každodenní dávce štěstí je však znovu nabitá energií, s lepší náladou a podpořeným imunitním systémem. I navzdory svému veganství je prý ochotna pro své zdraví zkonzumovat tento řekněme živočišný produkt.

A není to poprvé, co Tracy zařadila sperma do svého zkrášlovacího procesu. Na jejím YouTube kanále můžete najít video, kde si sperma aplikuje přímo na obličej. Stačí pouhých dvacet minut a váš obličej bude plně rozjasněn. Pomohlo jí to napravit její problémy s pletí. Navíc je tento typ kosmetiky plně přírodní a cenově dostupný, neb je vlastně zadarmo. Jediným problémem pro někoho může být zápach. Pokud ale dodavateli upravíte jídelníček, dá se i s tímto problémem lehce vypořádat.

Takže neváhejte a předobjednávejte si tento nový multifunkční doplněk stravy/kosmetický přípravek u svého partnera či kamaráda. Jistě vám za to poděkuje a blahodárné účinky jsou zaručeny. Doporučuje jedna z deseti svobodných matek.

Mohlo by vás zajímat

Další články