Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nepochopený módní kousek opět v ulicích: Mareš se rozplýval nad svou Monikou v cyklistických šortkách

Leoš je na svou Moniku pyšný.
Zdroj: Archiv Leoš Mareše
+ Dalších 8 fotografií
hrdost
Cyklistické šortky v ulicích města se u některých žen těší stále velké oblibě. I když se tento trend začal objevovat na módních přehlídkách už před dvěma lety, kdejaká znalkyně módy po nich sáhne i dnes. Sportovní šortky ráda kombinuje s běžnou módou například česká atletka Nikol Bendová a díru do světa s nimi udělala už kdysi princezna Diana. Kouzlo v nich našla i manželka Leoše Mareše Monika. Ta zkombinovala nezkombinovatelné a slavný moderátor šel do kolen.

"Láásko teda, to snad není možný, že mám takovouhle ženskou," okomentoval Leoš (44) ve videu na Instagramu netradiční outfit své ženy. Monika si k elastickým šortkám na tělo vzala vysoké army boty, které by jí záviděli i Bažanti z kultovní francouzsko-italské komedie, a model doplnila džínovou "boyfriend" bundou na ramena. Leoš byl z manželky celý paf.

Monika na to má

Je fakt, že šortky na tělo si může dovolit málokterá žena a Monika Marešová (39) patří k těm, kterým navíc velmi sluší. Vyniknou v nich štíhlé nohy, kterými se manželka moderátora a porotce poslední řady SuperStar bezpochyby pyšní. Leoš se nikdy netajil tím, že se mu ženy á la vysoké dlouhonohé modelky líbí. Řada z nich mu také prošla životem. Nejvíce ho však už pátým rokem fascinují krásné nohy manželky Moniky a nezdráhá se to dát veřejně najevo.

Spousta celebrit podlehla

Sportovní kousek s luxusními módními prvky ráda kombinuje i česká sprinterka Nikol Bendová. Ta se jako mladá sportovkyně pyšní dokonalou postavou, a tak na ní šortky tohoto typu vypadají také skvěle. Elastickým nohavičkám přišla na chuť například i Kim Kardashian (39), díky které si je oblíbila velká spousta žen všech věkových kategorií i typů postav.

U většiny populace ale zůstává tento ikonický kousek, který proslavila už princezna Diana, nepochopený.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy