Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nepletou si je v posteli? Berenika Kohoutová si vzala kopii manžela své nejlepší kamarádky

Holky mají opravdu stejný vkus.
Zdroj: Profimedia.cz
Jsou nejlepší kamarádky, prožívají spolu každou špatnost i to nejlepší, co je v životě potkalo. Ale spí snad s jedním a tím samým mužem? Na první pohled by se zdálo, že si své manžely herečka Berenika Kohoutová (25) s Marikou Šoposkou (25) snad naklonovaly. Ta podoba je až zarážející.

Hvězda seriálu Ulice Berenika Kohoutová si nedávno vzala bývalého manžela Táni Vilhelmové Pavla Čecháka (39), jenže on po světě chodí ještě ten samý muž se stejným obličejem. Jde snad o hříčku přírody?

Ale vůbec ne. Pavel má identické dvojče Petra, který je manžel hereččiny nejlepší kamarádky Mariky Šoposké, která vlastně Bereniku s producentem seznámila. Když se všichni čtyři sešli na křtu knížky Sedmilhářky, které holky společně sepsaly, tak se všichni po nich udiveně otáčeli a nevěřili svým vlastním očím. Jestli snad nevidí špatně nebo jestli si je děvčata nenaklonovala.

Kupodivu si své manžely ale prý bez problémů poznají a nikdy se jim nestalo, že by si je omylem vyměnily. Tak snad toho Pavel s Petrem jednou nevyužijí, když třeba zatouží po změně a budou na ně hrát divadlo. Na první pohled jsou totiž k nerozeznání.

Související články

Další články