Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Neplatit včas se nevyplácí! Klíma se vyjádřil k ostudě na Lvech!

Zdroj: Profimedia.cz
Tak tohle se snad nemůže stát ani v tom nejhorším snu. I přesto je to realitou. Investigativní reportér a scénárista Josef Klíma (65) nebyl pozvaný na udílení cen Český lev. Nedostal totiž lístky. A důvod? Skutečně směšný - nezaplatil v termínu roční členský příspěvek ve výši 200 korun.

Národem milovaný reportér je dlouholetým členem akademie, ale i přesto měl smůlu. "Jsem z toho smutný. Trošku mě to zaskočilo, protože bych nečekal, že kvůli takovému drobnému nedostatku se na udílení cen, kde bych viděl spoustu svých přátel a známých, nedostanu. Teď jsem rozhodnutý, že si pro jistotu příspěvky pro příště předplatím a pošlu raději čtyři sta korun dopředu," usmíval se Klíma a podotkl, že mu celková situace připomíná doby minulé.

Klíma je autorem několika knih, ale zejména televizních seriálů jako Expozitura, Atentát či známého filmového hitu Nahota na prodej. "Poté, co zrušili anketu TýTý, tak Lvi jsou jedinou akcí, kde se lze potkat se všemi kolegy, to je celkem důvod k naštvání. Co se dá ale dělat...," dodal pro eXtra.cz Josef Klíma s tím, že snad příště se se všemi uvidí v jednom sále.

Související články

Další články