Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Neplánovaná proměna Leoše Mareše v Tváři: Takhle kožichový král zareaguje

Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra
+ Další fotografie
změna

Show Tvoje tvář má známý hlas už v neděli večer pokračuje na obrazovkách televize Nova. V porotě navíc tentokrát zasedne moderátor Leoš Mareš (44), který bude sledovat proměnu v sebe sama, tahle proměna se musela uskutečnit neplánovaně a narychlo. Jak na vystoupení Mareš zareaguje? 

Neplánovaná proměna v Leoše Mareše

Natáčení šesté epizody bylo extrémně náročné. Produkční tým show Tvoje tvář má známý hlas musel totiž řešit nemoc jednoho z účinkujících, a to Vojty Drahokoupila. Bylo nutné za něho velmi rychle najít náhradu. Nakonec se rozhodlo, že jeho vystoupení neztvární nikdo jiný než moderátorské duo Ondřej Sokol a Aleš Háma.


Před těmito dvěma šoumeny tak stál velmi těžký úkol. Za krátkou dobu se museli naučit text a choreografii jednoho vystoupení. Společně na pódium Tváře předstoupí s hitem moderátora Leoše Mareše – Svalnatec. Snad každý u nás tento song zná, ale pánové to budou mít ještě daleko těžší.

Hostem poroty šesté epizody je totiž přímo Leoš Mareš. Všichni tak čekali, jak vystoupení ohodnotí. Leoše Mareše toto číslo nakonec skvěle pobavilo a nešetřil chválou: "Já chci, kluci, poděkovat, byli jste opravdu bezvadní."

Související články

Další články