Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

NEOPATRNÁ SESTRA: Novorozená Izabelka jí při očkování spadla na zem, teď má prasklou lebku

Zdroj: profimedia.cz
zraněné dítě
Ty nejhorší svátky prožívá slovenská rodina žijící v Anglii. Mladému páru se 25. prosince narodila holčička Izabelka. Místo oslav narození potomka se teď ale rodina strachuje o její zdravotní stav. Izabelka spadla neopatrné zdravotní sestře při očkování na zem.

Na děsivý případ nedbalosti upozornila slovenská televizní stanice Markíza poté, co byla kontaktována dědečkem malé Izabelky. Ten se i se svou rodinou před několika lety odstěhoval do Anglie, kde se jeho vnučka narodila.

Izabelčin děda se o tragickém dni rozpovídal. "Izabelka se narodila 25. prosince v nemocnici ve městě Blackburn jako zdravé děvčátko. Druhý den měla být i se svou matkou, ženou mého syna, propuštěna domů," vypověděl pro slovenskou televizi.

K propuštění ale nedošlo. Tak banální záležitost, jakou je očkování se během pár vteřin proměnila v noční můru. Neopatrné sestřičce vypadlo miminko z rukou a spadlo hlavičkou na zem. Sestřička poté podle otce dítěte předstírala nevolnost, aby měla svou neopatrnost čím omluvit.

V nemocnici bylo rodině sděleno, že je Izabelka naprosto v pořádku. Po několika hodinách se však její zdravotní stav začal zhoršovat a lékaři po dalším vyšetření přišli na to, že má holčička prasklou lebku. Proto byla převezena do nemocnice v Manchesteru

Novorozenou holčičku teď čekají další vyšetření, která mají odhalit, zda bude mít trvalé následky. Nemocnice ve městě Blackburn své pochybení přiznala.

Související články

Další články