Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Neohrožená Paloma z Hříšné lásky: Takhle dnes vypadá herečka Silvia Navarro

Silvia Navarro: Takhle dnes vypadá neohrožená Paloma z Hříšné lásky
Zdroj: profimedia, Televisión Azteca, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
jak šel čas

Mexické telenovely jeden čas drtily české televizní obrazovky. Jednou z nejúspěšnějších byla Hříšná láska z roku 2001. Příběh o sběračce kávy a dědici kávového magnáta, jejichž láska musí překonat několik překážek.  Půvabnou, ale chudou venkovskou dívku Palomu ztvárnila stále krásná Silvia Navarro (44). Podle ČSFD je herečka stále velmi aktivní a diváci ji mohou vidět v řadě filmů a seriálů.

Půvabná, ale chudá venkovská dívka Paloma touží po veliké lásce a lepším životě. Jednoho dne konečně potká muže svých snů - dědice kávového magnáta. Přestože se do ní Diego zamiluje na první pohled, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška. O tom je příběh mexické telenovely Hříšná láska (v originále Cuando seas mía), která na ČSFD získala 41 %, což na telenovelu není tak zlé.

Kdo je Silvia Navarro

Silvia se narodila 14. září v mexickém městě Irapuato. Před kamerou však stála už jako dítě, když se objevovala v reklamách různých značek.

Jako herečka debutovala v roce 1997 v telenovele Perla, ve které ztvárnila hlavní roli. Od té doby pokračovala v práci pro mexickou televizi TV Azteca a později pro Televisa a Telemundo. Její hvězda vystřelila vzhůru právě po odvysílání romantického seriálu Hříšná láska, který se vysílal téměř po celém světě.

Nestárnoucí kráska

Ačkoli v telenovelách zelenooká kráska lásku teprve hledá, v osobním životě ji už dávno našla. Od roku 2012 žije s Gerardem Casanovou, se kterým vychovává jejich společného syna Leona (7). Malého klučíka občas dává i na svůj Instagram, kde ji sleduje 3,6 milionu lidí.

Podle jejích fotek to vypadá, že Mexičanka zastavila čas. Ze svého půvabu neztratila ani špetku. Postavu má jako proutek a její tvář nezdobí téměř žádná vráska. Přesvědčte se o tom sami v naší galerii.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy