Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Neočkovaný Mirek Etzler se kaje z JIPky: Jsem nezodpovědný blb, napsal kamarádce!

Miroslav Etzler má koronavirus.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem M. Etzler, koláž eXtra.cz
sms z nemocnice

Herec Miroslav Etzler (56) skončil v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Nejenže má pozitivní test na covid-19, ale postihl ho i oboustranný zápal plic. Místo plánovaného natáčení na Moravě poslal kamarádce Blance Kubíčkové kajícnou SMS, ve které si sype popel na hlavu a slibuje, že se nechá očkovat. Kubíčková o tom informovala na sociálních sítích.

Mění názor na očkování

Kamarádka herce Mirka Etzlera, novinářka a dramaturgyně České televize Blanka Kubíčková, na svém facebookovém profilu zveřejnila fotografii herce s nasazenou kyslíkovou maskou na nemocničním lůžku s textem: „Místo premiéry na JIPce s oboustranným zápalem plic.“ Pod příspěvkem zveřejnila i SMS, kterou jí zbědovaný Mirek z nemocnice poslal: „Zachránili mi život. Milá Blanko, jsem nezodpovědný blb. Až budu zdráv, budu největší propagátor očkování na světě,“ kaje se dříve nezodpovědný herec známý například z filmu Gangster Ka, Čas sluhů nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Přál mu smrt?

Není to tak dávno, co Mirkův bratr novinář Tomáš Etzler napsal na svůj Twitter příspěvek, že „neočkovaní neumírají dostatečně rychle,“ za což si kromě kritických komentářů vykoledoval i trestní oznámení. Neočkovanému Mirkovi samozřejmě přejeme brzký návrat z nemocnice a co nejrychlejší uzdravení.

Související články

Další články